قالب وردپرس

دوستان عزیز تنها زمانی میتوانید یک وبسایت داشته باشید که هزینه بپردازید. بنابراین اگر تا به امروز دنبال این بوده اید که یک وبسایت داشته باشید و همه مقدمات آن را به رایگان در اختیار بگیرید، تقریبا در اشتباه هستید، اما به لطف سرویس هایی که امروزه در دسترس کاربران کشور قرار گرفته تقریبا هر کسی که آشنایی کوچکی با اینترنت داشته باشد توانسته وبسایت خود را راه اندازی کنید.

خیلی از کاربران در ابتدا با گوگل شروع میکنند، فقط کافیست بدانید چه میخواهید، وبسایتی که قرار است راه اندازی کنید چیست، اینجاست که شما به جتسجو پرداخته و یقینا یکی از نتایج راه اندازی وبسایت در اینترنت فروشگاه قالب وردپرس بیگ تم است. اما قبل از بیگ تم از وردپرس بیشتر بدانید.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس توانسته به تنهایی یک چهارم کل وبسایت های دنیا را برای کاربران راه اندازی کند، این یعنی قدرت باورنکردنی و محبوبیتی بیش از اندازه که باعث شده خیلی زود این سیستم برای همگان کسب و کاری را نیز پدید بیاورد. از همه مهمتر اینکه در حال حاضر بیشتر از نصف وبسایت های ایرانی روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس در حال گردش هستند پس اگر با وردپرس آشنایی ندارید همین امروز میتوانید در مجموعه آموزش های وردپرس سایت بزرگ بیگ تم جستجو کرده و با این سیستم آشنا شوید.

اما موضوع اصلی ما در این مقاله کاربرانی هستند که به دنبال راه اندازی یک وبسایت بوده و میخواهند کسب و کار خود را آنلاین کنند. وقتی به باورپذیری این کار فکر کنید خواهید دید که باید هزینه ای گزاف بپردازید تا از طریق شرکت های طراحی سایت بتوانید درخواست همکاری کرده و پروژه خود را به آنان واگذار کنید. اما امروز نیازی به هزینه های میلیونی برای طراحی سایت و سپس مدیریت و بروز رسانی آن نیست.

تنها کاری که لازم است چند قدم جلوتر رفتن و انتخاب وردپرس است. این سیستم علاوه بر اینکه در وبسایت ما بالغ بر 2 هزار آموزش وردپرس گسترده و رایگان دارد، به یکباره تمام آنچیزی که پس از یک سال طراحی سفارشی وبسایت بدست خواهید آورد را برای شما فراهم میکند. از سئو و بهینه بودن وبسایت گرفته تا مدیریت آسان و حتی امکانات ظاهری سایت. تنها کاری که لازم است انجام دهید انتخاب وردپرس است و بس. شما خود میتوانید یک وبسایت کاملا مدرن و پرقدرت با تمامی امکانات راه اندازی کنید آنهم با وردپرس…

وردپرس خیلی زود تبدیل یه یک کسب و کار ساز بزرگ شد، توسعه دهندگان قالب وردپرس و افزونه وردپرس مختلفی را برای این سیستم طراحی کردند که میتوانست تمامی امکانات کاربران را فراهم کند.

همانند اپلیکیشنی که از استور دریافت میکنید و روی تلفن خود نصب میکنید، قالب وردپرس گوناگونی در بیگ تم نیز عرضه شده اند تا کاربران هر کدام را مناسب با وبسایت خود نصب کنند.

در واقع شروع از جایی آغاز می شود که شما میخواهید یک وبسایت راه اندازی کرده و به بیگ تم مراجعه میکنید، در بیگ تم در دسته بندی های مختلف قالب وردپرس جستجو کرده و هر قالبی که بخواهید را انتخاب کرده و روی وبسایت وردپرس خود نصب میکنید هر چند ما سعی کرده ایم که به شیوه ای بهتر عمل کرده و آموزش ویدیویی وردپرس و آموزش کار با قالب وردپرس را تهیه کنیم و در این خصوص مشکلی نخواهید داشت.

با خرید قالب وردپرس و نصب آن روی وبسایت خود، میتوانید چیزی که میخواهید را ارائه کنید، اگر میخواهید یک فروشگاه مثل بامیلو و دیجی کالا داشته باشید یا یک وبسایت خبری مانند زومیت و گجت نیوز راه اندازی کرده و یا خود صاحب یک وبسایت دایرکتوری و نیازمندی مانند دیوار و شیپور شوید، همه اینها تنها یک قدم با شما فاصله دارند، فقط کافیست به بیگ تم آمده و از ما در این خصوص تا یک ساعت مشاوره رایگان هدیه بگیرید، سپس پوسته وردپرس خود را انتخاب کرده و با خرید قالب وردپرس مد نظر خود، وبسایت خود را راه اندازی کرده و بعد از آن در این مسیر این ما هسیم که تمام مشکلات شما را برطرف خواهیم کرد و پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

یک جستجوی ساده در گوگل ما را به شما معرفی خواهد کرد، بیگ تم با فعالیت سه ساله خود توانست بازار وردپرس ایران را راه اندازی کرده و همچنیان پیشتاز آن باشد، بروز ترین و برترین قالب های وردپرس دنیا منجمله فروشگاه های بزرگ تم فارست و راکت تمز، در بیگ تم با کیفیتی بسیار بالا فارسی و راستچین شده و به مشتریان عرضه شده است. در بیگ تم هر پوسته وردپرس برای خود شخصیتی دارد که باید آن را حفظ کرد.

از این رو بیگ تم همواره جزو مورد اعتمادترین فروشگاه های مشتریان ایرانی بوده و همچنان با عرضه بهترین قالب ها و ارائه به هنگام بروز رسانی های هر پوسته وردپرس در صدر بروز ترین وبسایت های وردپرس محور ایران قرار دارد. در کنار اینها بیگ تم یک منبع کامل در زمینه آموزش وردپرس و افزونه وردپرس نیز هست.

همه چیز با انتخاب شما شروع می شود، به بیگ بیایید، وبسایت خود را ظرف یک ساعت راه اندازی کنید، قبل آن هرگونه مشاوره ای که نیاز داشتید را به رایگان گرفته و قالب وردپرس خود را انتخاب کنید، ما برای آسانی کار مشتریان خود، که از همه نوع متقاضی طراحی و راه اندازی سایت هستند، از اول تا آخر یعنی به مدت 5 سال پشتیبانی کامل و رایگان داریم.

با هر خریدی که از بیگ تم انجام دهید صاحب حقوق مشتری خواهید بود، این یعنی شما تا 5 سال به آخرین نسخه پوسته وردپرس خریدای شده دسترسی خواهید داشت، کارشناسان ما در تیم پشتیبانی فعال بیگ تم، به صورت 24 در هفته تمامی مشکلاتی که برای هر کاربر رخ دهد را رفع مشکل کرده و از آنها پشتیبانی کامل کرده و راهنمایی های لازم را در اختیار مشتری قرار خواهند داد. یکی دیگر از خدمات ما بسته نصبی و پیش 1نمایش های فارسی برای قالب های وردپرس است، هر مشتری میتواند هر نوع وبسایتی که بخواهد را تنها در عرض صرف یک قهوه یا فنجان چای در اختیار داشته و به دنیای اینترنت و جامعه میلیونی ایرانی وب اضافه شود.

اما بدانید که راه اندازی وبسایت اولین قدم شما خواهد بود، علاوه بر اینکه همواره از خدمات ما استفاده خواهید کرد، بلکه توانایی این را دارید تا هر خلاقیتی که دارید یا ایده ای که دارید را جهانی کرده و از آن به عنوان یک درآمد مناسب یاد کنید. این کاریست که متفکران انجام میدهند، آنها فروشگاه یا ایده های خود را محدود به محیط اطراف نمیکنند، بلکه آنها میخواهند محصولات خود را به تمام کشور خود عرضه کنند. اینجاست که شما میتوانید روی ما حساب کنید.

میتوانید سری به وبسایت ما بزنید و دیدگاه های دیگر مشتریان راضی و خوشحال ما را بخوانید یا اینکه از ما مشاوره رایگان بگیرید تا بتوانید همین امروز وبسایت خود را داشته باشید.

در بیگ تم منتظر شما هستیم.