جشن تولد خاص با تم‌های تولد خاص

روز تولد برای هر فرد می‌تواند یکی از بهترین روزهای سال برای او باشد که رعایت برخی اصول و قواعد می‌تواند روز تولد شما و عزیزانتان را به یک روز ویژه و متفاوت تبدیل کند. به همین دلیل برخی افراد با ذوق و ابتکار، می‌خواهند جشن تولد آن‌ها خاص و بدون عیب برگزار شود. اما برای برگزاری یک جشن تولد خاص چه کارهایی انجام می‌شود؟

لوازم و امکانات مورد نیاز جشن تولد

برگزاری جشن تولد در کشورها و فرهنگ‌های مختلف قاعده و اصول خاصی دارند. در این کشور ایران نیز برخی از این فرهنگ‌ها همراه با فرهنگ ایرانی تلفیق می‌شود و به برگزاری یک جشن تولد خود کمک می‌کند. اگر شما از جمله افرادی هستید برای جشن‌های مختلف برنامه‌ریزی می‌کنند باید بدانید برای برگزاری جشن تولد مجموعه‌ای از بایدها و نیایدها وجود دارد که در برگزاری جشن تولد به یاد ماندنی موثر خواند بود. مهم‌ترین بخش یک تولد تزیینات محل تولد می‌باشد که قبل از برگزاری مراسم انجام می‌پذیرد.در این مطلب قصد داریم چند نکته موثر برای برگزاری جشن تولد خاص، خدمت‌تان بیان کنیم.

همانطور که گفته شد، از آنجایی که امروزه کودکان به خصوص دختر خانم‌ها دوست دارند تولدشان همانند یک رمان زیبا و خاطره‌انگیز باشد، مهم‌ترین چیزی که یک تولد را خاص می‌کند، کارهای مربوط به تزئینات تولد می‌باشد.

مرحله تزیین تولد اگر به خوبی انجام شود بدون شک شما یک تولد خاطره‌انگیز خواهید داشت.

یکی از تزئینات خاصی که امروزه در جشن‌های تولد رایج شده است و باعث زیبایی بخشیدن به فضا خانه یا محلی که تولد در آن محل برگزار می‌شود، استفاده از لوازم تزئینی، مقوایی یا کاغذی و پیروی کردن از یک تم خاص است. به تنوع زیادی که تم‌های زیبایی که امروزه وجود دارند، به راحتی می‌توانید به جشن تولد خودتان یا عزیزانتان رنگ و بوی خاصی بدهید.

استفاه از برخی وسایل تزیینی در تزیین تولد ضروری می‌باشد زیرا هر کدام به تنهایی زیبایی محل تولد را دوچندان می‌کنند. اما در جشن تولد از چه وسایلی باید استفاده کرد. در ادامه لیستی از این وسایل را معرفی شده است.

نوارهای رنگی و تزیینی

استفاده از نوارهای رنگی و پرچمی و آویزهای خوش رنگ که با دیدن آن‌ها به یاد تولد می‎افتیم. پس اولین وسیله تزینی که می‌تواند تزیین تولد استفاده کرد، همین نوارها و پرچم‌هاست. این نوارها در عین سادگی زیبایی بسیاری را برای جشن تولد می‌بخشد.

کلاه‌های ویژه تولد

کلاه‌های مخروطی نیز به طرز عجیبی همه را به یاد جشن تولد در دوران کودکی می‌اندازد چرا که این کلاه‌ها معمولا در جشن تولدهای کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بادکنک آرایی

امکان ندارد، بادکنکی به سمت شما پرتاپ شود و شما به آن عکس‌العمل نشان ندهید. بادکنک کوچک و بزرگ نمی‌شناسد و در هر حال می‌تواند شما را به ذوق بیاورد. می‌توانید با کمک بادکنک آرایی نیز زیبایی فضای منزلتان را دو چندان کنید. بادکنک‌های رنگی و هماهنگ با تم تولد مورد انتخاب شما مجلس تولد شما را بسیار جذاب می‌کند.

اگر چیزی از قلم افتاده آن‌ها را می‌توانید در لیست زیر بیابید:

 • لوازم کیک و شام جشن تولد (ظروف، قاشق و چنگال)
 • وسایل آتش بازی ویژه جشن‌های کودکان
 • کلاه جشن تولد و ماسک‌های جذاب
 • شمع، بادکنک و اسپری مخصوص جشن تولد کودکان
 • لوازم تزیین جشن تولد کودکان
 • کارت دعوت جشن تولد کودک
 • گیفت‌های زیبا

تا اینجا وسایلی که لازمه برگزاری یک جشن تولد معمولی است، خواندید. برای جذابی و منحصر به‌‌فرد کردن جشن تولد، می‌توانید با انتخاب تم تولد و هماهنگ کردن تمام با وسایل گفته شده با تم انتخابی یک جشن تولد به یاد ماندنی را تجربه کنید.

تیم روسیلی تک تک اجزای یک تم تولد را برای شما طراحی و اجرا می‌کند و با ارائه تم‌های مختلف برای سنین مختلف، به شما کمک می‌کند تا مراسم و جشن‌های خود را با خیالی آسوده برگزار کنید.

چند نمونه از تم‌های پرطرفدار روسیلی عبارتنداز:

 • تم تک شاخ
 • تم تولد تاج
 • تم تولد کیتی
 • تم پری دریایی
 • تم پرانه
 • تم تولد کاکتوس
 • تم تولد زنبوری

خدمات روسیلی شامل فروش تم تولد، سورپرایز، یادبود، کارت دعوت و هر چیز دیگری است که جشنی به یاد ماندنی را رقم خواهد زد. برای ورود به سایت روسیلی از لینک زیر استفاده کنید:

http://rosily.ir